Search
۱۴۰۳-۰۴-۰۵
  • :
  • :

خدمات ابری فوجیتسو و VMware مخصوص شرکت‌های خودروسازی

خدمات ابری فوجیتسو و VMware مخصوص شرکت‌های خودروسازی

با توسعه فعالیت‌های جدید، راهکارهای VMware IoT با خدمات وسیع‌تر ارائه می‌شود تا صنایع اتومبیل‌سازی خدمات اینترنت اشیا را به صورت گسترده‌تر مورد استفاده قرار دهند.

دو شرکت مشهور فوجیتسو و VMware به تازگی از گسترش همکاری‌های استراتژیک جدید خود خبر دادند. بر طبق این توافق، این دو شرکت راهکارهای نوآورانه مرتبط با اینترنت اشیاء (IoT) را برای کاربران خانگی و صنایع اتومبیل‌سازی ارائه خواهند داد. مهم‌ترین نکته در خصوص این همکاری، بستر آن است که مطابق جزئیات منتشر شده، مبتنی بر فضای ابری خواهد بود.

به گزارش آی‌تی‌پی، شرکت‌های فوجیتسو و VMware از مدت‌ها پیش با یکدیگر همکاری می‌کردند، با این وجود، توسعه این فعالیت‌های جدید، به گونه‌ای است که راهکارهای VMware IoT با خدمات وسیع‌تر ارائه خواهد گردید تا صنایع اتومبیل‌سازی و شرکای وابسته به آن بتوانند خدمات اینترنت اشیاء را به صورت گسترده‌تر مورد استفاده قرار دهند. بدین ترتیب امید آن می‌رود که نسل جدید اتومبیل‌های متصل به اینترنت به صورت گسترده وارد خیابان‌ها شده و به خدمت گرفته شوند.

به گفته دو شرکت مذکور، هم اکنون صنعت اتومبیل‌سازی به سرعت در حال پیشرفت است و فناوری‌های جدید باعث شده است تا خودروهای متصل به اینترنت به صورت عمومی وارد خیابان‌ها شوند و همین موضوع، انگیزه همکاری آنها برای نوآوری در این زمینه گردیده است.

از مهم‌ترین فناوری‌هایی که در اتومبیل‌های امروزی مشاهده می‌شود می‌توان به سیستم راننده خودکار اشاره کرد. بسیاری از کارخانه‌های خودروساز روی فناوری‌های مذکور سرمایه‌گذاری کرده‌اند و برای ساخت اتومبیل‌های متصل به اینترنت تلاش فراوان می‌کنند.
گفتنی است این دو شرکت در بیانیه مشترک خود توضیح دادند فضای پردازش ابری مهم‌ترین اتفاقی است که نسل جدید خودروهای اینترنتی مبتنی بر آن توسعه می‌یابند و قرار است در آینده نزدیک خدمات اختصاصی ابری برای خودروها ارائه گردد.
همچنین شرکت فوجیتسو به منظور کمک به صنعت جهانی اتومبیل‌سازی با VMware همکاری می‌کند تا خدمات پردازش ابری و راهکارهای اینترنت اشیاء را ادغام کند و سرویس‌های ویژه ارائه دهد.

منبع: رایورز
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *