Search
۱۴۰۱-۰۷-۱۲
  • :
  • :

نخستین گزارشها از مشکلات گلکسی اس ۸

نخستین گزارشها از مشکلات گلکسی اس ۸

تا کنون خبرهای پراکنده‌ای از مشکلات گلکسی اس ۸ در فضای اینترنت منتشر شده است و تازه‌ترین آن‌ها خبر از شکایت کاربران این گوشی از خاموش روشن شدن خود به خود دستگاه (Restart) می‌داد. صاحبان گلکسی اس ۸ در فروم‌های ‌XDA Developers و Samsung US برای انتشار مشکلات خود استفاده کردند. این مشکلات ظاهرا درگیر گلکسی اس ۸ پلاس نیز شده است.

پستی در Samsung Community به منظور طرح مشکلات کاربران در مورد گلکسی اس ۸ ایجاد شد و تعداد زیادی از کاربران در آن مشکلات خود را با گوشی جدید مطرح کردند. یکی از کاربران در این پست عنوان کرد که گوشی گلکسی اس ۸ وی در ۱۰ ساعت اول پس از خرید، بیش از ۷ بار روشن خاموش شده است. کاربران زیادی برای این مشکل راه حل ارائه کردند که کاربردی‌ترین آن خارج کردن کارت microSD از دستگاه بوده است. بسیاری از کاربرانی که با این مشکل روبرو شدند، با خارج کردن کارت حافظه مشکلشان برطرف شد. البته کاربران دیگری نیز گزارش دادند که اصلا از کارت میکرو اس دی استفاده نمی‌کنند و همچنان با این مشکل مواجه‌اند.

البته Restart شدن گوشی‌ها درست بعد باز شدن از جعبه و برای اولین بار، چندان غیر عادی نیست اما در مورد گلکسی اس ۸، ظاهرا مشکل اساسی وجود دارد. دیروز این شرکت اصلاحیه‌ای برای مشکل قرمز شدن صفحه گلکسی اس ۸ منتشر کرد. سامسونگ به احتمال زیاد برای مشکل Restart شدن نیز به زودی اصلاحیه‌ای ارایه خواهد داد اما اگر شما هم جزو افرادی هستید که این مشکل را تجربه می کنید، بهتر است با تیم پشتیبانی سامسونگ تماس بگیرید.

منبع: آی تی ایران
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *